Gminny Klub Sportowy Pogrom Zbójno - strona nieoficjalna

Seniorzy odpoczywali, Juniorzy wygrali

• autor: liniak, 2015-09-21 10:41

W miniony weekend rozegrano kolejne spotkania w Toruńskiej a-klasy. Spotkanie naszego zespołu ze Stalą Grudziądz zostanie rozegrany dopiero 30 września. Grali za to nasi młodsi koledzy juniorzy młodsi i z kwitkiem odprawili drużynę ze Świedziebni wygrywając 2:0.

Ciekawie było w ten weekend na boiskach toruńskiej a-klasy, doszło do wielu niespodzianek. Kasztelan zgubił swoje pierwsze punkty w Łasinie remisując bezbramkowo z Piatem. Wojownik udał się do Starogrodu gdzie przegrał swoje spotkanie 1:0, wszyscy stawiali na zwycięstwo byłego wicelidera. Koledzy Gwiazdy sprawili wielką niespodziankę. Niespodziewanym wynikiem zakończyło się również spotkanie w Toruniu, gdzie mierzył się tam Pomorzanin z Cyklonem. Pewnie wygraki gospodarze bo aż 4:0. Sokół Lubicz przegrał u siebie z Victorią Lisewo 1:3. Unia Wąbrzeźno urządziła sobie niezłe strzelanie ogrywając u siebie Pomowca 7:2.  Ciekawie również było w Świedziebni gdzie LZS uległ na własnym boisku drużynie Unisławia 3:4.

Kasztelan nadal liderem z 16 punktami na koncie, na pozycję wicelidera wskakuję Victoria Lisewo z 13 punktami. Wabcz traci do nich tylko 2 punkty. Bez punktów nadal Pomowiec, Sokół i Swiedziebnia. My spadamy na 9 pozycję chodź jeszcze nie rozegraliśmy swojego spotkania ze Stalą. W najbliższy weekend jedziemy do Lisewa, mierzyć się tam z Victorią.

W niedzielę o godzinie 10:00 Juniorzy Młodsi naszego GKSu rozegrali u siebie drugie spotkanie ligowe. Rywalem była drużyna LZS Świedziebnia. Mecz zakończył się zwycięstwem 2:0 dla Pogromu.  Bramki zdobywali Artur Romanowski oraz Jakub Stachowski. Warto podkreślić że była to już druga wygrana naszych juniorów, tydzień temu ograli u siebie Chełmiankę 3:0.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Unislavia Unisław - Elana II Toruń

Unislavia Unisław 3:5 Legia Osiek

GKS : Zamek
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Jak Ty widzisz nasz zespół w tabeli ligowej w przyszłym sezonie