Wyszukiwarka

Aktualności

Rażąca skuteczność i przgrana u siebie

• autor: liniak, 2015-10-20 09:58

W miniona niedzielę nasz zespół w ramach 10 kolejki podejmował na własnym boisku drużynę Unisłavi Unisław. Rywale w tabeli ligowej przed meczem mieli o 1 punkt więcej od nas i zajmowali 9 miejsce. Mecz zakończył się wygraną przyjezdnych 0:2(0:1).

Mecz mógł zacząć się dla naszego zespołu idealnie. W 5 minucie meczu Nowicki J wyszedł oko w oko z bramkarzem, zabrakło zimnej krwi i bramkarz sparował strzał na rzut rożny. Kilka minut później do strzału doszedł ten sam zawodnik ale piłka minęła słupek bramki. Mecz głownie toczył się w środku polu ale minimalną przewagę miała drużyna z Unisławia. W 30 minucie meczu goście wyszli na prowadzenie po składnej akcji piłkę do bramki zmieścił napastnik i otworzył wynik spotkania. Groźnie z rzutu wolnego uderzał Petrykowski lecz piłka minęła poprzeczkę. Przyjezdni groźni byli po stałych fragmentach ale bardzo dobrze czytał to nasz bramkarz wracający po kontuzji, Czyżykowski. Przed przerwą szansę na doprowadzenie do remisu miał jeszcze raz Nowicki ale uderzył niecelnie. Do przerwy GKS 0:1 Unisław. Po przerwie gra nie wiele się nie zmieniła, dużo walki w środkowych strefach boiska. Z rzutu wolnego tym razem Kuczkowski uderzył w poprzeczkę i do szczęścia zabrakło niewiele. W 70 minucie długie podanie ze środka pola, Czyżykowski się zawahał z wyjściem do podania i nie miał szans w pojedynku jeden na jeden. Przegrywamy 0:2. Po straconej drugiej bramce mamy swoje sytuacje pod bramką. Szansę na zdobycie bramki miał Niburski, a pod koniec  meczu Urbański. Wynik do końca meczu nie ulega zmianie. Przegrywamy na własnym boisku mimo wielu okazji pod bramką rywala. Bardzo słaba skuteczność naszych zawodników i zarówno punkty jak i rywale uciekają nam. Od wygranego meczu minęło już bardzo wiele czasu i to nie jest dla nas dobra wiadomość. Musimy się wziąć w garść i powalczyć w rundzie jesiennej o punkty które są do zdobycia.

Dziękujemy kibicom że mimo fatalnej pogody byli z nami i nas dopingowali. Należą wam się słowa uznania.